Co robić w Limie ?

Tutaj w Peru hop, mówimy, że najlepszym sposobem na prawdziwe odkrycie miejsca jest spojrzenie miejscowego i Lima nie jest wyjątkiem. Poznaj stolicę z Free Walking Tour Lima, gdzie poznasz kulturę i historię, która doprowadziła do dzisiejszej Limy.

 1. Wycieczki odjeżdżają codziennie o 9:50 z Centrum Informacji Turystycznej w Miraflores. Stamtąd trasa zwiedzania prowadzi do historycznego centrum Limy, do najbardziej znanych miejsc w stolicy, gdzie przewodnicy szczegółowo wyjaśniają historię każdego z tych miejsc. Alternatywnie, można wziąć udział w zwiedzaniu Miraflores, które wychodzi codziennie o 15:00 z Centrum Informacji Turystycznej
 2. Przykładowa tradycyjna kuchnia w Saha
  Zapraszamy do skosztowania najlepszej lokalnej kuchni w Limie. Saha oferuje orzeźwiające połączenie nowoczesnej i tradycyjnej kuchni peruwiańskiej. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, gdy będziesz podziwiać układ najlepszej restauracji w Limie. Światowej klasy szefowie kuchni Saha dyktują menu w celu zapewnienia gościom jak najlepszych doświadczeń z peruwiańską kuchnią, a bogate menu koktajlowe nie pozostawia nic do życzenia. Jeśli jesz gdziekolwiek w Limie, zrób to Saha.
 3. Mirabus
  Objedź Limę jednym z panoramicznych autobusów Mirabusa i ciesz się widokiem na miasto, poznając jego historię. Możesz usiąść na pierwszym piętrze, aby poczuć się bardziej spokojnie, lub na drugim piętrze, aby zobaczyć większą część stolicy. Wycieczki odbywają się codziennie (dzień i noc) i wszystkie odjeżdżają z Parque Kennedy znajdującego się w Miraflores. Możesz wybrać zwiedzanie historycznego centrum w dzień lub w nocy, odkrywając Pachacamac znany również jako Lima’s Machu Picchu i wiele innych!
 4. Circuito Magico del Agua (Park Fontann Wodnych)
  Parque de la Reserva jest pięknym parkiem i miłym miejscem do zwiedzania w ciągu dnia, ale w nocy park ten staje się naprawdę magiczny. Kiedy nadchodzi noc, ich słynne fontanny rozświetlają się i tworzą prawdziwie spektakularny widok. Opłata za wstęp wynosi 4 podeszwy i warto zobaczyć te piękne światła. Jeśli spędzasz tylko jeden dzień w Limie, fontanny są idealnym wyborem dla Ciebie.
 5. Płyń z Lwami Morskimi na wyspie Palomino’s
  Miłośnicy dzikiej przyrody nie mogą przegapić tej przygody podczas wizyty w Limie – Cóż za lepszy sposób na spędzenie dnia niż pływanie obok lwów morskich, szpiegowanie ptaków i pingwinów Humboldta! Na wyspach Palomino znajdują się duże kolonie ptaków morskich. Tę fantastyczną wycieczkę po Callao można zarezerwować na stronie FindLocalTrips.com; Wsiadaj do łodzi i odkryj te wyspy pełne życia!