Jak przykleić sztuczne rzęsy ?

Uwielbiamy wyglądać jak fałszywe rzęsy, ale nakładanie ich? Nie aż tak bardzo. Tak więc, zdeterminowani, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo nałożyć sztuczne rzęsy, mamy ekspertów w dziedzinie makijażu, aby rozlać swoje najlepsze wskazówki dotyczące aplikacji rzęs.

Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak nakładać sztuczne rzęsy jak profesjonalista, plus 13 wskazówek, które sprawią, że Twoje fałszywe rzęsy będą wyglądać świeżo!

 1. Przygotuj swoje naturalne rzęsy
  Po zakończeniu aplikacji cienia do powiek i eyelinera, podkręć rzęsy i nałóż tusz do rzęs.
 2. Nałóż klej na rzęsy.
  Za pomocą pincety trzymaj rzęsy na cienkiej linii kleju do taśmy do rzęs za pomocą wacika.

„Nigdy nie ściskaj kleju z tubki bezpośrednio na podstawę rzęs”, przestrzega. „Nakładam kroplę kleju na środek końcówki Q i przeciągam przez nią rzęsę. To dodaje odpowiednią ilość kleju.”

Uwaga na kolor: ciemny klej lepiej wtapia się w twój eyeliner. Ricky preferuje czarny klej, ponieważ wtapia się on bezpośrednio w rzęsy. Ale nie martw się: standardowe białe rzeczy wyschną przezroczysto, więc będzie dobrze. Klej do rzęs Duo Eyelash Adhesive jest dostępny w kolorze czarnym i przezroczystym.

 1. Poczekaj, aż klej lekko wyschnie.
  To jest zmiennik gry: Niech klej wyschnie przez około 30 sekund. Dzięki temu sztuczne rzęsy będą mniej podatne na przesuwanie się podczas aplikacji. „Ważne jest, aby po dodaniu kleju trochę pomachać rzęsami”, mówi artysta makijażu Celeb Ricky Wilson. „Dzięki temu formuła wyschnie na tyle, że stanie się lepka, a ty nie będziesz miała wszędzie kleju”.
 2. Przykleić pasek do linii rzęs i wcisnąć go na miejsce.
  Za pomocą pincety ponownie umieścić rzęsy w miejscu, w którym znajduje się Twój eyeliner i wciśnij je do linii rzęs. House of Lashes x Sephora Collection Wielowymiarowy pryzmat Rzęsy są pełne i długie.
 3. Nałóż czarną kredkę do oczu, aby ukryć pasek rzęs.
  Dodatkowy eyeliner i kolejna warstwa tuszu do rzęs z zawiązaniem go razem, wypełniając niewielkie luki. Uwaga: Dodanie odrobiny tuszu do sztucznej rzęsy pomoże wymieszać je z prawdziwymi rzęsami, ograniczy również użycie pary do jednego lub dwóch razy. (Nie jest bezpieczne ponowne użycie tuszu do rzęs więcej niż dwa razy, ponieważ bakterie mogą się nawarstwiać – obrzydliwe!).

Nakładanie Fałszywych rzęs: 9 bonusów i nie.
Teraz, gdy masz już podstawy, jak założyć sztuczne rzęsy w dół, oto 13 dodatkowych dawek zatwierdzonych przez artystę makijażu i nie!

 1. Eksperymentuj z różnymi parami fałszywych rzęs
  Jeśli chodzi o fałszywe rzęsy, jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Byłoby AMAZING, gdyby każda para rzęs była dla Ciebie idealnie dopasowana. Ale niestety, zazwyczaj tak nie jest i będziesz musiała wypchać nożyczki. „Zacznij od zmierzenia rzęs”, mówi Ricky. Połóż ją nad swoimi prawdziwymi rzęsami (bez kleju!), a następnie otwórz oko. To da ci wyobrażenie o tym, jak rzęsa usiądzie na twoim unikalnym kształcie oka i jak bardzo trzeba ją odciąć. Przycinanie czyni je wygodniejszymi do noszenia i zapobiega ich podskakiwaniu.”
 2. Spróbuj użyć półpołówek
  Kto mówi, że musisz użyć całego paska? Nikt! Właściwie, wizażystka i YouTuber Bailey Sarian proponuje przeciąć rzęsę na pół i zastosować ją tylko do zewnętrznych kącików oka. „Tworzy to fajny efekt kociego oka”, wyjaśnia. Uwielbiamy łączyć to z jakąś wyściółką na skrzydłach!
 3. Zwróćcie uwagę na szerokość taśmy
  „Zwykle kupujemy rzęsy w zależności od długości i objętości. Ale czymś innym, na co warto zwrócić uwagę, jest cienka opaska. To jest tak ważne, jeśli chodzi o noszenie”, wyjaśnia Ricky. „Im grubsza opaska, tym łatwiej się podnosi! Mam tendencję do używania niewidzialnej opaski na rzęsach, kiedy tylko jest to możliwe. Jeśli pracuję z grubszą opaską, używam dodatkowego kleju do rzęs, aby upewnić się, że nie wystaje.”
 4. Do Make the Band Curvy
  Kształtowanie paska rzęs jest kluczowe. „Lubię zdejmować rzęsy z ich opakowania i owijać je wokół rączki średniej szczoteczki do rzęs”, mówi Ricky. (Klej, który trzyma je na tacy, pomoże im przykleić się do szczoteczki!) „Pomaga to nadać rzęsom kształt, tak aby uściskały krzywiznę powiek, ułatwiając ich aplikację”.
 5. Nie nakładaj rzęs przed cieniem do powiek i kredką do oczu.
  Dodawanie rzęs powinno być jednym z ostatnich kroków w rutynie makijażu oczu. „Zawsze robię rzęsy po cieniu i eyelinerze”, mówi Ricky. „Jeśli zrobisz je najpierw, możesz skończyć z opadnięciem cienia do powiek na nich. Czasami dodaję odrobinę płynnej konturówki, żeby ukryć rzęsy i dokończyć makijaż.”
 6. Dodajcie w pojedynczych, fałszywych rzęsach
  „Pojedyncze rzęsy wyglądają bardziej naturalnie. Paski są tak zabawne i mogą naprawdę błyszczeć w oku, więc mam tendencję do używania ich przy tworzeniu dymnego lub graficznego wyglądu podkładu”, wyjaśnia Ricky.
 7. Do Re-Curl Post-False Eyelash Application
  Kolejną sztuczką, która sprawia, że sztuczne rzęsy łączą się płynnie z własnymi, jest podwijanie ich po nałożeniu, nawet jeśli zostały już podwinięte przed ich nałożeniem.
 8. Nie przyklejaj swoich powiek Zamknij się
  Ten brzmi jak nie-mózgowiec, ale jest łatwy do zatrzymania kleju z dala od linii wodnej. „Zawsze miej oczy otwarte podczas aplikacji”, mówi Bailey. Sugeruje trzymać pod oczami lustro ręczne, co sprawi, że będzie ono